Kullanım Koşulları

Bu şartlar ve koşullar aramızdaki iş ilişkisini düzenlemektedir. Herhangi bir şekilde sitemizi kullandığınız veya sitemizden alışveriş yaptığınız takdirde bu şartlar ve koşullarla bağlı olduğunuzu kabul etmektesiniz.

Siparişler ve Ürünler


Tüm siparişler e-posta yoluyla onayımıza tabidir. Lütfen ürünlerin doğru rengini görüntüleyebilmek için dikkatle çalıştığımızı, ama gerçek renk görünümlerinin ekranınıza bağlı olduğunu ve tam doğru olarak görünemeyebileceklerini dikkate alınız. Eğer sipariş ettiğiniz ürünler stoğumuzda mevcut değilse, siparişinizi sevk etmeden önce size ürünün alternatifleri sunulur. Eğer böyle bir şey gerçekleşirse, siz:


  • Sunduğumuz alternatifi kabul edebilir,
  • Siparişinizi iptal edebilir,
  • Ya da stokta bulunmayan ürünü çıkartıp siparişin kalanını geçerli kılabilirsiniz.

Eğer size borçlu kalırsak (bu veya başka bir sebeple), tarafınıza 30 günü aşmayacak şekilde, en kısa süre içerisinde geri ödeme yapılacaktır.


Teslimatlar siparişinizde belirtilen adrese anlaşmalı kargo şirketimiz tarafından yapılacaktır. Paketi teslim almak için birinin hazır bulunacağını garanti etmelisiniz. Eğer ürünleriniz sipariş tarihinden sonraki 30 gün içerisinde teslim edilemezse, teslimat için başka bir tarih belirlemek amacıyla e-posta yoluyla durumdan haberdar edileceksiniz.


Fiyatlar


Sitede gösterilen fiyatlara KDV dahildir.


Kargo ve Teslimat


Lütfen web sitemizden satın aldığınız ürünlere uygulanan "Teslimat" politikamızı okuyunuz.


İptal ve İade


Lütfen web sitemizden satın aldığınız ürünlere uygulanan "İptal ve İade" politikamızı okuyunuz.


Gizlilik Sözleşmesi Değişiklikleri


Gizlilik Politikamız sitedeki ve yürürlükteki kanundaki yeni gelişmelere bağlı olarak değişebilir. Firmamız bildirmeden, her an değişiklik yapma hakkını elinde tutar. Herhangi bir değişiklik sitede yayınlanacaktır. En güncel bilgiler için periyodik olarak bu bölümü ziyaret edin.


Tazminat


Herhangi bir şekilde üçüncü şahıslar tarafından, web sitemizi kullanmanız ya da sizin veya internet hesabınızı (ya da bilgisayarınızı) kullanan herhangi birinin ihlali sebebiyle, tarafımıza karşı herhangi bir iddia veya fikri mülkiyet ve herhangi bir kişinin hak talebine karşı bizi tazmin etmeyi (zararlarımızı ödemeyi) kabul etmiş bulunmaktasınız.


Bölünebilirlik


Bu sözleşme koşullarından herhangi biri yargı kararıyla uygulanamaz veya hükümsüz kılınırsa, sonrasında kanuna uygun hale getirilmesi için yapılacak gerekli asgari değişiklikler sonucu sadece değiştirilmiş veya azaltılmış kabul edilmelidir. Buna bağlı olarak, her bir madde ayrı ayrı yorumlanmalı ve maddelerin birbirinden bağımsız olduğu ve etkilenmediği bilinmelidir.


Feragat


Bu koşulları ihlal ettiğiniz takdirde tarafımızdan herhangi bir önlem alınmasa dahi (dava açmak gibi), bu haklarımızdan feragat ettiğimiz anlamına gelmemektedir. Bu koşulları ihlal ettiğiniz herhangi diğer bir durumda haklarımızı sonuna kadar savunma hakkına sahibiz.


İhtilafların Çözümlenmesi


Bu sözleşme koşullarından veya aramızdaki herhangi bir anlaşmadan kaynaklan ihtilaf durumunda tahkim veya mahkeme sürecini başlatmadan önce, bu ihtilafı karşılıklı iyi niyet ve itimatla, öncelikle bizimle, uzlaşma süreci içinde çözmeyi kabul etmiş sayılırsınız.


Mücbir Sebep


Doğal afetler gibi makul kontrolümüzü aşan sebeplerden kaynaklanan herhangi bir yükümlülüğümüzün ihlalinden sorumlu değiliz.


Uygulanan Kanun ve Yargılama Hakkı


Bu satış sözleşmesi ve ürünlerin tedarik edilmesi Türk yasalarına tabidir ve Türk mahkemelerinin sözleşmeden kaynaklanan herhangi bir ihtilaf durumunda yargı hakkı vardır.